↑ Return to Služby

INTERNET

Garantovaná dostupnost
– neustále monitorujeme přístupy do světových sítí
– garantujeme připojení dle jednotlivých tarifů
– disponujeme více mezinárodními konektivitami pro maximální zajištění připojení k internetu

 

Již od roku 2002 se zabýváme poskytováním datových a telekomunikačních služeb. Jednou z našich hlavních domén je poskytovat kvalitní a dostupné internetové připojení, servis a stabilní profesionální přístup k potřebám uživatelů.

Naším cílem bylo dosáhnout poměru kvality a ceny, kdy jako jedni z mála poskytovatelů internetového připojení provozujeme vícenásobné zajištění přístupu do internetu jako optimalizovaný standart.
Léta praxe od roku 1991 v oblasti informačních technologií nás současně nutí nabízet klientům řadu bezpečnostních prvků v internetovém připojení, aby i méně zkušenější uživatelé se obratem nestali terčem internetových útoků.

 

Připojení k internetu – zřízení služby

FAQ,ČKD – Často kladených dotazů. Jak zřídit internet? pro zřízení internetu je několik možností : nejjednodušší způsob kontakotvat nás na tel 800 400 106 v době Po-Pá 9-17h, kde s Vámi probereme základní Vaše potřeby a nároky na zřízení připojení k internetu. Je možné nás kontaktovat elektronicky na emailu internet@blucina.net, kde zajistíme požadované informace a …

 

Zobrazit stránku »

reklama P
reklama L