»

Úno 21

O nás

Společnost BlučinaNet s.r.o.  vznikla přerodem fyzické osoby na právní subjekt a  od r. 1992 se věnuje informačním technologiím právě pro kompletní spokojená a kvalitní řešení.

BlučinaNet s.r.o. je společnost poskytující rychlé, spolehlivé a neomezené připojení k Internetu. Prioritou je především kvalita a špičková péče o zákazníka. Tento cíl se snažíme vytvářet pomocí kvalitního hardwaru, technického vybavení a technickou odborností. Ať už jste běžný uživatel, odborník nebo firma, pečlivě nasloucháme všem Vašim potřebám a vždy se snažíme najít optimální řešení. Nejsme žádné sdružení, proto u nás nepreferujeme styl „udělej si sám“, naopak se Vám snažíme maximálně pomoci.

Za dobu činnosti od r. 1992 jsme nasbírali množství zkušeností, kdy našim klientům doporučíme jen takové věci, o nich jsme sami přesvědčeni, že jsou pro jeho požadavky vhodné a bude s nimi spokojen.

Nabízíme Vám nejen služby oblasti informačních technologií a připojení k internetu, ale jsme Vám partnerem, kdy se ctí a vstřícným úsměvem napomáhání splnění Vašich požadavků a očekávání ať jste skromný člověk, podnikatel, nebo korporátní společnost.

Na spolupráci se těší

Petr Kubeš

jednatel společnosti

 
reklama P
reklama L